Anonymní srovnání cen

Povinné ručení srovnání cen, lze provézt zcela anonymně. Pokud máte zájem o porovnání cenových nabídek jednotlivých pojišťovacích subjektů, které poskytují povinné pojištění motorových vozidel, je snadné si provézt průzkum zdejšího pojistného trhu. Porovnání najdete na speciálních nezávislých webech zabývajících se problematikou pojištění motorových vozidel. Všeobecně je cena pojistky závislá na jeho kubatuře a výkonu, ale v rámci komerční nabídky je možné získat i slevy a zvýhodnění cen pojištění. Na základě provedeného průzkumu bylo prokázáno, že pojištěnec může ušetřit až 70 % z původní výše pojistky za jeho motorové vozidlo.

Bonusy

Povinné ručení srovnání cen vede k získání nejen nejlevnějšího dostupného pojištění motorového vozidla, ale mimo to zohledňuje i nejrůznější možnosti uplatnění bonusů, čímž se konečná cena pojistky může výrazně snížit. Díky srovnávačům cen povinného ručení, lze získat typy na konkrétní pojistitele. Ti na základě dohody mohou klientovi nabídnout optimalizaci jeho pojistky. Nabídky pojišťoven jsou závislé na jejich komerční strategii. Pojišťovny v souvislosti jejich snahy získat co nejvíce klientů z oblasti povinného ručení nabízí nejrůznější bonusy, které později promítnou do konečné ceny pojistky. Bonusy se obvykle poskytují za předchozí bezeškodný průběh pojištění, ale mohou se poskytovat i dle územní oblasti, věku majitele apod.

Akční slevy

Povinné ručení srovnání cen může být také prostředkem k získání nejrůznějších akčních slev poskytovaných na pojištění motorového vozidla.  Akční slevy se obvykle poskytují klientům například při uzavírání pojistné smlouvy formou on-line. Dosáhnout na slevy lze i cestou tak zvaných pojistných balíčků. Majitel motorového vozidla si v tomto případě, rozšíří celkové pojištění vozidla o další nepovinné pojištění a v součtu vyjde cena pojištění nižší.

kalkulátor havarijní pojištění na auto, jezděte bezpečně v zimě, srovnejte si povinné ručení

Povinné ručení srovnání cen