Další pojišťovny

V předchozím článku jsme se podívali na konkrétní podmínky povinného ručení (http://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni), které nabízí jedna z velkých pojišťoven působících na českém trhu, a to pojišťovna Allianz, tento článek vám představí podmínky povinného ručení dalších pojišťoven, přičemž typ automobilu střední třídy z roku 2004 a maximálním výkonem motoru 59 KW.

AXA pojišťovna

Pojišťovna Axa určuje sazby a ceny svého povinného ručení dle výkonu motoru pojišťovaného automobilu stáří pojistníka a místa bydliště, našemu automobilu a 30-ti letému pojistníkovi tak nabízí následující pojistné produkty – pojištění Standard a Standard plus. Obdobně jako u Allianz jsou součástí obou pojištění asistenční služby a rozdíly jsou v maximální výši pojistného plnění.

Typ škody

Pojištění Standard

Pojištění Standard plus

Škoda na majetku

35 milionů Kč

70 milionů Kč

Škoda na zdraví

35 milionů Kč

70 milionů Kč

Cena pojištění

3600 Kč/ rok

 

Součástí tohoto povinného ručení je pak takzvaný help box balíček, v němž můžete nalézt například veškeré nutné formuláře, fotoaparát a další pomůcky pro rychlé zaznamenání nehody. Pojišťovna nabízí 50% slevový bonus z ceny pojstky v případě jízdy bez nehody.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna pro tohoto pojistníka a automobil nabízí následující 3 pojistné produkty – pojištění Start, Standard a Bonus Exklusive. V následující tabulce si můžete prohlédnout maximální výši hrazené škody na majetku i zdraví.

Typ škody

Pojištění Start

Pojištění Standard

Pojištění Bonus Exclusive

Škoda na majetku

35 milionů Kč

50 milionů Kč

100 milionů Kč

Škoda na zdraví

35 milionů Kč

50 milionů Kč

100 milionů Kč

Cena pojištění

4766 Kč/ rok

 

V pojištění Start není obsažena asistenční služba, ostatní pojištění jsou včetně této služby, dále pak nabízejí připojištění právní ochrany, a to pojištění Standard do výše 10000 Kč a Bonus Exklusive 20000 Kč.

kalkulátor havarijní pojištění na auto, jezděte bezpečně v zimě, srovnejte si povinné ručení

Povinné ručení srovnání cen